The Open Directory Project.

Directory of Türkçe Resources

Home > World > Türkçe

Bu bölümde sadece Türkçe içerikli sayfalar bulunur. Bu sayfalar sadece Türkiye ile ilgili olmak zorunda değiller, herhangi bir konuda olabilirler; ancak sayfalarin açıklamaları da Türkçe olmalıdır. Siteler dünyanın farklı bir ülkesinde de hazırlanmış olabilirler.

Burada listeli siteler ile editörler arasında herhangi bir bağlantı bulunmamaktadır, böyle bir bağlantı sadece editörlerce açıklanabilir. ODP dizini için kimse herhangi editörün listelediği sitenin daha sonraki tarihlerde güncellenen yapısı veya görüntüsü ile ilgili dizin editörünü/editörlerini suçlayamaz/yargılayamaz.

World/Türkçe dizini editörleri dizinde yer alan internet siteleri ile aralarında bağlantı veya paylaşım olmadığını hukuki manada beyan ederler.

Türkiye ile ilgili olabilecek fakat İngilizce yazılmış sayfalar ise "Regional/Europe/Turkey" bölümünde yer almalıdırlar.

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen SSS'ye başvurunuz.


This category is for sites written in Turkish regardless of the contents. The site descriptions should also have to be written in Turkish. The links to pages written in English about Turkey should be under the category Regional/Europe/Turkey, and not here.

Subcategories

Related Categories

 

Home > World > Türkçe

 


 

Thanks to DMOZ, which built a great web directory for nearly two decades and freely shared it with the web. About us